preloader

Корзина пуста

ZTE HFTL

ZTE HFTL

Рейтинг:
Бренд: ZTE ZTE ZTE

Код товару: LAN86105992

Артикул: HFTL Купити ZTE HFTL, XPON плату розширення для OLT комутатора ZTE ZXA10 C600, C620, C650. В наявності і під замовлення. Опис, ціна, характеристики. Мережеве обладнання - магазин ECOLAN.
Вага: 2 кг.
Відсутній

USD
ecolan.com.ua


Сервісна плата розширення ZTE HFTL для модельного ряду OLT ZTE ZXA10 C600, C620, C650.

Плата розширення HFTL представляє собою нову лінію контроллерів мережі, що працює за технологією X-PON. На її лицеві панелі розміщені шестнадцать портів зі змінними трансіверами SFP+ X-PON, пропускна здатність яких 1,25 Гбіт/с на передачу та 1,25 Гбіт/с на прийомі в технології EPON і 2,488 Гбіт/с на передачу і 1.244 Гбіт/с на прийом в технології GPON.

Она совместима з комутатором OLT ZTE ZXA10 C600, C620, C650. Сервісна плата розширення повністю укомплектована шестнадцатью трансиверами SFP+.

Технологія X-PON, працює з розподілом 1:128, це означає, що для кожного з портів даного контролю можна підключити 128 абонентських терміналів ONU в режимі GPON і 64 абонентських терміналів ONU в режимі EPON .

Характеристики Значення
Кількість портів SFP+ 16 шт
Кількість SFP+ трансиверів 16 шт
Тип контролера XPON
Тип SFP трансіверов SFP+
Тип лазера трансивера PX20+, B+, C+, C++
Дальність передачі даних 20 км
Тип коннектора SFP SC
Тип оптичного волокна Single Mode
Розміри 23.30 мм * 257.90 мм * 399.20 мм
Сумісність з OLT ZXA10 C600, C620, C650
Потужність без навантаження 48 Вт
Потужність з макс. навантаженням 106 Вт
Робоча температура - 40°C до + 65°C

Характеристики EPON

Характеристики Значення
Технологія XGS-PON
Швидкість передачі даних 1.25 Гбіт/с
Швидкість прийому даних 1.25 Гбіт/с
Робоча чистота передачі 1490 нм
Робоча частота прийому 1310 нм
Чутливість -29.5 дБм
Макс. реєстрація ONU на одному порту 256
Максимальна вихідна оптична потужність 5 дБм

Характеристики GPON

Характеристики Значення
Технологія GPON
Швидкість передачі даних 2.488 Гбіт/с
Швидкість прийому даних 1.244 Гбіт/с
Робоча чистота передачі 1490 нм
Робоча частота прийому 1310 нм
Чутливість -32 дБм
Макс. реєстрація ONU на одному порту 128
Максимальна вихідна оптична потужність 7 дБм

 

Надіслати відгук

Коментар

Captcha *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: Плата розширення для OLT
ТехнологіяТехнологія: XGS-PON
Характеристики лазера SFPХарактеристики лазера SFP: PR30 (EPON 10G)
Совместимость с OLTСовместимость с OLT: HW 5608T, HW 5683T, HW 5680T
Кількість портівКількість портів на платах: 8 портів