preloader

Корзина пуста

ZTE GFTL

ZTE GFTL

Рейтинг:
Бренд: ZTE ZTE ZTE

Код товару: LAN86105977

Артикул: GFTH Купити ZTE GFTL 10G GPON XGS-PON плату розширення для OLT комутатора ZTE ZXA10 C600 и C620. В наявності і під замовлення. Опис, ціна, характеристики. Мережеве обладнання - магазин ECOLAN.
Вага: 2 кг.
Відсутній

USD
ecolan.com.ua


ZTE GFTL сервісна плата розширення для OLT модельного ряду ZXA C600 і C620.

Плата розширення GFTL є новою лінійкою контролерів мережі, яка працює по технології XGS-PON, GPON (Combo) вона кардинально відрізняється від її попередньої сестри GTGH. На її лицьовій панелі розміщені шістнадцять портів з змінними SFP + трансиверами XGS-PON, GPON (Combo) пропускна здатність яких 10 Гбіт/с на передачу і 10 Гбіт/с на прийом. Вона сумісна з комутатором ZTE ZXA10 C600 і C620. Сервісна плата розширення повністю укомплектована шістнадцятьма XGS-PON SFP+ трансиверами .

Технологія XG-PON, GPON (Combo) працює з розподілом 1:256 -> XSG-PON, це означає що до кожного з портів даного контролера можна підключити 256 абонентських терміналу ONU в режимі XGS-PON. Всього плата здатна підключити до себе 4 096 абонентських терміналів. Хочеться відзначити той факт що її старі родичі як GTGH здатні були підключити на 1 порт не більше 128 абонентських терміналів.

Характеристики Значення
Кількість портів SFP + 16 шт
Кількість SFP + трансиверів 16 шт
Тип контролера XGS-PON
Тип SFP трансіверов SFP+
Тип лазера трансивера XGS-PON-OLT-Class C+
Дальність передачі даних 20 км
Тип конектора SFP SC
Тип оптичного волокна Single Mode
Макс. кількість MAC адрес 131072
Розміри 23.30 мм * 257.90 мм * 399.20 мм
Сумісність з OLT ZTE ZXA10 C600 и C620
Потужність без навантаження 48 Вт
Потужність з макс. навантаженням 98 Вт
Робоча температура -40°C to +65°C

Характеристики XGS-PON

Характеристики Значення
Технологія XGS-PON
Швидкість передачі даних 9.953 Гбіт/с
Швидкість прийому даних 9.953/2.488 Гбіт/с
Робоча чистота передачі 1577 нм
Робоча частота прийому 1270 нм
Чутливість -29 дБм
Макс. реєстрація ONU на одному порту 256
Максимальна вихідна оптична потужність 8 дБм
Надіслати відгук

Коментар

Captcha *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: Плата розширення для OLT
ТехнологіяТехнологія: GPON 10G
Характеристики лазера SFPХарактеристики лазера SFP: PR30 (EPON 10G)
Совместимость с OLTСовместимость с OLT: HW 5608T, HW 5683T, HW 5680T
Кількість портівКількість портів на платах: 8 портів