preloader

Корзина пуста

ZTE ZXA F401 (EPON)

ZTE ZXA F401 (EPON)

Рейтинг:
Бренд: ZTE ZTE ZTE

Код товару: LAN86103138

Артикул: ZXA-F401 Купити абонентський термінал ONU (EPON, GEPON) ZTE ZXA F401. Опис, ціна, характеристики. Мережеве обладнання - магазин ECOLAN.
ВідсутнійНа даній сторінці представлена ​​абонентська ONU працює в середовищі технології EPON або як її ще називають GEPON. Вона оснащена одним оптичним портом для з'єднання з комутатором OLT встановленим в ядрі мережі і одним локальним портом для з'єднання з домашнім маршрутизатором, комутатором або комп'ютером за допомогою кабелю Вита Пара.

Її переваги, це сумісність з різними брендами OLT комутаторів і стабільна, якісна робота. Розміри її корпусу всього 130 х 100 х 40 мм, це досить компактні розміри, що дозволяють не порушити інтер'єр в приміщенні. До всього на її білосніжному корпусі нанесені сріблясті лінії у вигляді абстракції для придбання більш стильного і дорогого виду на тлі інтер'єру всередині приміщення.

На її лицьовій панелі розміщені п'ять світлодіодних індикаторів, SYS - індикатор завантаження операційної систем (колір: зелений), POWER - індикатор живлення (колір: зелений), LAN - індикатор локальної мережі (колір: зелений), PON - індикатор оптичної мережі (колір: зелений), LOSS - індикатор відсутності оптичної мережі (колір: червоний).

Сумісність ONU ZTE з різними брендами комутаторів OLT робить її універсальним абонентський обладнанням, вона цілком сумісна з BDCOM, ZTE, SPECTRA, HUAWEI і іншими станціями ОЛП. Якщо ви сумніваєтеся в сумісності, радимо зателефонувати в наш відділ технічної підтримки або до наших менеджерів, де вас проконсультують і перевірять сумісність якщо це можливо.

Пропонуємо переглянути таблицю нижче, для ознайомлення з основними технічними характеристиками і функціями даної EPON ONU.

 

Характеристики Значення
Частота передачі 1310 нм
Частота прийому 1490 нм
Тип конектора SC
Швидкість оптичного порту 1.25G
Швидкість локального порту 10/100/1000 Мбіт.с
Дальність передачі даних 20 км
Чутливість ~ -29 дБм
Живлення 12V DC, мін. 0.5A
Споживана потужність 3 Вт
Тип штекера живлення NP-117A (5.5 x 2.5 мм)
Вага 0.18 кг
Технологія EPON, GEPON
Відповідність стандарту IEEE802.3ah
Тип процесора Cortina
Підтримка DBA Так
Захист SHTORM Так
Захист LOOP DETECT Так
Веб інтерфейс Так
Артикул ZXA-F401
Надіслати відгук

Коментар

Captcha *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: ONU
ТехнологіяТехнологія: EPON
Тип процесора ONUТип процесора ONU: CORTINA