preloader

Корзина пуста

ZTE GPON OLT CLASS C+

ZTE GPON OLT CLASS C+

Рейтинг:
Бренд: ZTE ZTE ZTE

Код товару: LAN8695129

Артикул: LTE3680P-BC+1DM Купити оптичний трансивер SFP, модуль ZTE GPON OLT CLASS C + потужність лазера до + 6 дБм. LTE3680P-BC + 1DM. Опис, ціна, характеристики, відгуки. Магазин ECOLAN.
ВідсутнійОптичний трансивер SFP (SFP модуль) - ZTE GPON OLT CLASS C + створений для спільної роботи з оптичними лінійними комутаторами типу GPON. Дані трансивери дуже поширені і заробили хороший авторитет по всьому світу, кожен з трансиверів оснащений якісним випромінювачем, що дозволяє працювати довше, не втрачаючи при цьому потужність випромінювання тривалий час і не допускаючи при цьому просідання мережі.

Трансивери класу GPON здатні пропустити через себе не більше 128 клієнтських ONU терміналів в той час як технологія EPON дозволяє пропустити через себе всього лише 64 клієнтських терміналів. Так само хочеться відзначити що SFP модулі, трансивери класу GPON здатні працювати як трансивери EPON, одним словом їх можна з легкість використовувати в OLT комутаторах класу EPON.

Трансивери SFP З + є другими з трьох за якістю і потужності випромінювача і чутливості. Посилення при якому працюють дані SFP коливається від +5 до +6 дБм з робочими частотами 1310 і 1490 нм, а швидкість прийому і передачі 2.5G / 1.25G. В основному ці трансивери використовують в технології GPON, проте вони так само сумісні з технологією EPON, але при цьому їх швидкість прийому і передачі даних будуть 1.25G. Сумісні з OLT комутаторами BDCOM, ZTE, HUAWEI, SPECTRA, FIBERHOME, V-SOLUTION і ін.

 

Характеристики Значения
Частота передачі 1490 нм
Частота прийому 1310 нм
Тип конектора SC
Швидкість передачі і прийому даних 2.5G/1.25G
Дальність передачі даних 20 км
Потужність лазера ~ +6 дБм
Чутливість ~ -30 дБм
Технологія GPON
Тип посилення С+
Артикул LTE3680P-BC+1DM
Надіслати відгук

Коментар

Captcha *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: SFP OLT
ТехнологіяТехнологія: GPON
Характеристики лазера SFPХарактеристики лазера SFP: C+ (GPON)