preloader

Корзина пуста

ZTE GFBL

ZTE GFBL

Рейтинг:
Бренд: ZTE ZTE ZTE

Код товару: LAN86105983

Артикул: GFBL Купити ZTE GFBL, GPON, 10G GPON XG-PON Combo плату розширення для OLT комутатора ZTE ZXA10 C600, C620, C650. В наявності і під замовлення. Опис, ціна, характеристики. Мережеве обладнання - магазин ECOLAN.
Вага: 2 кг.
Відсутній

USD
ecolan.com.ua


ZTE GFBL сервісна плата розширення для OLT модельного ряду ZTE ZXA10 C600, C620, C650.

Плата розширення GFBL є новою лінійкою контролерів мережі що працюють по технології XG-PON, GPON (Combo) вона відрізняється від її попередньої сестри GFGH. На її лицьовій панелі розміщені шістнадцять портів з змінними SFP+ трансиверами XG-PON, GPON (Combo) пропускна здатність яких 10 Гбіт/с на передачу і 10 Гбіт/с на прийом в технології XGS-PON і 2.488 Гбіт/с на передачу і 1.244 Гбіт/с на прийом в технології GPON .

Технологія XG-PON, GPON (Combo) працює з розподілом 1:128 -> XG-PON, 1:128 -> GPON це означає що до кожного з портів даного контролера можна підключити 128 абонентських терміналу ONU в режимі XG-PON і 128 абонентських терміналу ONU в режимі GPON. Всього плата здатна підключити до себе 2048 абонентських терміналів. Хочеться відзначити

Вона сумісна з комутатором OLT ZTE ZXA10 C600, C620, C650 . Сервісна плата розширення повністю укомплектована шістнадцятьма XGPON SFP + трансиверами .

Технологія XG-PON, GPON (Combo) працює з розподілом 1:128 -> XG-PON, 1:128 -> GPON це означає що до кожного з портів даного контролера можна підключити 128 абонентських терміналу ONU в режимі XG-PON і 128 абонентських терміналу ONU в режимі GPON. Всього плата здатна підключити до себе 2048 абонентських терміналів.

Характеристики Значення
Кількість портів SFP+ 16 шт
Кількість SFP+ трансиверів 16 шт
Тип контролера XG-PON & amp; GPON (Combo)
Тип SFP трансіверов SFP+
Тип лазера трансивера GPON-XGPON OLT D1
Дальність передачі даних 20 км
Тип коннектора SFP SC
Тип оптичного волокна Single Mode
Розміри 23.30 мм * 257.90 мм * 399.20 мм
Сумісність з OLT ZXA10 C600, C620, C650
Потужність без навантаження 48 Вт
Потужність з макс. навантаженням 106 Вт
Робоча температура - 40°C до + 65°C

Характеристики XG-PON

Характеристики Значення
Технологія XG-PON
Швидкість передачі даних 9.953 Гбіт/с
Швидкість прийому даних 2.488 Гбіт/с
Робоча чистота передачі +1577 нм
Робоча частота прийому 1270 нм
Чутливість -29.5 дБм
Макс. реєстрація ONU на одному порту 256
Максимальна вихідна оптична потужність 7 дБм

Характеристики GPON

Характеристики Значення
Технологія GPON
Швидкість передачі даних 2.488 Гбіт/с
Швидкість прийому даних 1.244 Гбіт/с
Робоча чистота передачі 1490 нм
Робоча частота прийому 1310 нм
Чутливість -32 дБм
Макс. реєстрація ONU на одному порту 128
Максимальна вихідна оптична потужність 8 дБм
Надіслати відгук

Коментар

Captcha *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: Плата розширення для OLT
ТехнологіяТехнологія: XGS-PON
Характеристики лазера SFPХарактеристики лазера SFP: PR30 (EPON 10G)
Совместимость с OLTСовместимость с OLT: HW 5608T, HW 5683T, HW 5680T
Кількість портівКількість портів на платах: 8 портів