preloader

Корзина пуста

ZTE F660 (GPON)

ZTE F660 (GPON)

Рейтинг:
Бренд: ZTE ZTE ZTE

Код товару: LAN86103167

Артикул: F660 Купити абонентський термінал ONU (GPON) ZTE F660. Сумісний з OLT ZTE. Опис, ціна. Мережеве обладнання - магазин ECOLAN.
ВідсутнійНа даній сторінці представлена ​​абонентська ONU працює в середовищі технології GPON. Вона оснащена одним оптичним портом для з'єднання з комутатором OLT встановленим в ядрі мережі і чотирма локальними портами для з'єднання з домашнім маршрутизатором, комутатором або комп'ютером за допомогою кабелю Вита Пара, а так само двома порту ми для телефонної лінії.

Її переваги, це сумісність з різними брендами OLT комутаторів і стабільна, якісна робота і присутність WIFI з частотою передачі даних 2.5 ГГц. Розміри її корпусу всього 170 х 100 х 40 мм, це досить компактні розміри, що дозволяють не порушити інтер'єр в приміщенні. До всього на її білосніжному корпусі нанесені сріблясті лінії у вигляді абстракції для придбання більш стильного і дорогого виду на тлі інтер'єру всередині приміщення.

На її лицьовій панелі розміщені тринадцять світлодіодних індикаторів, основні з них, це WIFI - індикатор бездротового зв'язку, SYS - індикатор завантаження операційної систем (колір: зелений), POWER - індикатор живлення (колір: зелений), LAN - індикатори локальної мережі (колір: зелений), PON - індикатор оптичної мережі (колір: зелений), LOSS - індикатор відсутності оптичної мережі (колір: червоний).

Сумісність ONU ZTE з різними брендами комутаторів OLT робить її універсальним абонентський обладнанням, вона цілком сумісна з ZTE, HUAWEI і іншими станціями ОЛП. Якщо ви сумніваєтеся в сумісності, радимо зателефонувати в наш відділ технічної підтримки або до наших менеджерів, де вас проконсультують і перевірять сумісність якщо це можливо.

Пропонуємо переглянути таблицю нижче, для ознайомлення з основними технічними характеристиками і функціями даної EPON ONU.

 

Характеристики Значення
Артикул F660
Частота передачі 1310 нм
Частота прийому 1490 нм
Тип конектора SC
Швидкість оптичного порту 1.25G
Швидкість локальних портів 10/100/1000 Мбіт.с
Кількість локальних портів 4 шт
Кількість портів телефонії 2 шт
Дальність передачі даних 20 км
Бездротовий зв'язок Да
Частота бездротового зв'язку 2.4 ГГц
Стандарти бездротового зв'язку 802.11 b/g/n
Чутливість ~ -29 дБм
Живлення 12V DC, мін. 1A
Споживана потужність 3 Вт
Тип штекера живлення NP-117A (5.5 x 2.5 мм)
Вага 0.18 кг
Технологія GPON
Відповідність стандарту IEEE802.3ah
Тип процесора ZTE
Частота передачі даних по WIFI 2.4 ГГц
WIFI Так
Підтримка DBA Так
Захист SHTORM Так
Захист LOOP DETECT Так
Веб інтерфейс Так
Версія 6.0
Надіслати відгук

Коментар

Captcha *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: ONU
ТехнологіяТехнологія: GPON
Тип процесора ONUТип процесора ONU: ZTE
Беспроводная связьWIFI ONU: + WIFI (2.4 ГГц)