preloader

Корзина пуста

ZTE C620 + 1*PRAF + 1*SPUF

ZTE C620 + 1*PRAF + 1*SPUF

Рейтинг:
Бренд: ZTE ZTE ZTE

Код товару: LAN8688965

Артикул: C620+1*PRSF+2*SPUF Купити ZTE ZXA10 C620, OLT багато-портовий комутатор EPON GPON. В наявності і під замовлення. Опис, ціна, характеристики. Мережеве обладнання - магазин ECOLAN.
Вага: 9 кг.
Відсутній

USD
ecolan.com.ua


ZTE ZXA10 C620 комутатор OLT для роботи з EPON і GPON технологіями.

Популярні комутатори 3-го рівня від компанії ZTE, заробили високий авторитет серед комутаторів OLT що працюють за технологією PON. На відміну від інших комутаторів, вони представляють собою універсальне рішення, так як здатні змінювати свою конфігурацію для різних завдань. Сам комутатор представляє собою шасі з набором слотів з 4 шт для встановлення в них різних плат, таких як: харчування, uplink і сервісні PON плати . Таким чином комутатор можна з легкістю перетворити в EPON, GPON або що ще краще, поєднати їх, це досить зручно в тому випадку якщо частина мережі вже працює на технології EPON а нова частина буде будуватися вже на GPON.

Слоти №1 і №2 в шасі призначені для сервісних плат PON , в цілому комутатор здатний вмістити в себе дві плати розширення по 8 або 16 портів , а це максимум 32 оптичних порту, кожен з яких здатний підключити до себе від 64 до 256 абонентів в залежності від використання технології EPON або GPON, а також 10G EPON і 10G GPON . Пропоновані плати не укомплектовані в комутатор і купуються окремо для поставлених вами завдань.

Слоти №3 і №4 укомплектовані наступними платами розширення:

Слот №3 укомплектований платою SPFU для UPLINK (подача інтернету в комутатор), на її лицьовій панелі розміщені інтерфейси (MGMT, CONSOLE, USB, MONITOR, CLKI, ODB, 4 10GE/GE).

Слот №4 укомплектований платою харчування PRAF , з її допомогою здійснюється харчування всього комутатора від 220В (DC) і в додаток резервним живленням від акумуляторних батарей з вихідним напруга 48В, даний модуль живлення здатний заряджати акумуляторні батареї в автоматичному режимі.

Також відзначимо що в шасі вже вбудована система охолодження і фільтрації з фільтром грубого очищення. Охолодження здійснюється за рахунок двох високо-спритних, регульованих вентиляторів, з їх допомогою комутатор здатний підтримувати потрібну температуру в випадках перегрівання плат.

Характеристики Значення
Технологія EPON, GPON, 10G EPON, 10G GPON
Кількість портів PON від 8 до 32 шт
Кількість портів SFP 1.25G 1 шт
Кількість портів SFP + 10G 1 шт
Кількість портів ETHERNET 2 шт
Кількість портів MGMT 1 шт
Кількість портів USB 1 шт
Кількість портів MONITOR 1 шт
Кількість керованих портів CONSOLE 1 шт
Макс. швидкість передачі по портам PON (EPON) 1.25G - 10G
Макс. швидкість передачі по портам PON (GPON) 2.5G - 10G
Макс. швидкість передачі по портам SFP 1.25G
Макс. швидкість передачі по портам SFP + 10G
Макс. швидкість передачі по портам ETHERNET 1G
Живлення від мережі 220 В
Розміри ---
Вага 10 кг
Кількість блоків живлення 1 шт
Гаряча заміна блоку живлення Ні
Підтримка стандарту IEEE802.3ah
Telnet Так
SNMP Так
Версія прошивки V2.1

Стандартна комплектація шасі

Характеристики Значення
Сервісна плата слот №1 Пусто
Сервісна плата слот №2 Пусто
Сервісна плата слот №3 1 шт - SPUF
Сервісна плата слот №4 1 шт - PRAF
Сервісна плата слот №5 Додатковий
Оптичний трансивери SFP 1 шт - SFP SM 1.25G 3km (1310 nm)
Оптичний трансивери SFP + 1 шт - SFP + SM 10G 10km (1310 nm)
Кабель живлення від мережі 220В 1 шт
Кабель харчування 3v3 від 48В 1 шт
Кабель заземлення 1 шт
Кабель Console (RJ45 - COM PORT) 1 шт
Кабельний організатор 1 шт
Гайка з скобою для монтажу в стійку 4 шт
Надіслати відгук

Коментар

Captcha *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: OLT
ТехнологіяТехнологія: EPON, GPON, xPON, xGPON, EPON 10G, GPON 10G, EPON/GPON, Живленния від 220В, 10G UPLINK