preloader

Корзина пуста

ZTE C300 + 2*SCTM + 2*XUTQ + 2*PRWH

ZTE C300 + 2*SCTM + 2*XUTQ + 2*PRWH

Рейтинг:
Бренд: ZTE ZTE ZTE

Код товару: LAN86881032

Артикул: C300-SCTM-XUTQ-PRWH Купити GPON EPON OLT комутатор ZTE ZXA10 C300, багато-портовий. В наявності і під замовлення. Опис, ціна, характеристики. Мережеве обладнання - магазин ECOLAN.
Вага: 40 кг.Популярні комутатори 3-го рівня від компанії ZTE, заробили високий авторитет серед лінійних комутаторів OLT. На відміну від інших комутаторів, вони представляють собою універсальне рішення, так як здатні змінювати свою конфігурацію за вимогами. Таким чином EPON комутатор можна з легкістю перетворити в GPON або що ще краще, поєднати їх. Це досить корисно в тому випадку якщо частина мережі вже працює на технології EPON а нова частина буде будуватися вже на GPON.

OLT комутатор ZTE ZXA C300 здатний працювати як в EPON так і GPON режимах, для цього потрібно всього лише вставити в шасі потрібну карту розширення. Для роботи в режимі EPON використовуються карти ETGO, вони оснащені восьми змінними SFP трансиверами класу EPON або ж карти GTGH з шістнадцяти змінними трансиверами, а для роботи в режимі GPON використовують карти GTGO так само оснащені восьми SFP з трансиверами класу GPON або ж карти GTGH з шістнадцяти змінними трансиверами.

В цілому комутатор здатний вмістити в себе до 12 карт розширення, а це 40 оптичних портів кожен з яких здатний підключити до себе від 64 до 128 абонентів в залежності від використання технології EPON або GPON. Хочеться відзначити, що в базовій комплектації шасі комутатора вже оснащено однією з карт на вибір.

Так само комутатор укомплектований двома картами SCXM для управління, на її лицьовій частині відведені два консольних штекера RJ45, один слот під SD-CARD. А так же дві UPLINK карти GUFQ, на її лицьовій частині розміщені чотири порти під змінні SFP трансивери (заводська комплектація поставляє 2 шт SFP) з швидкістю передачі до 1.25G, але при бажанні карти можна змінити на аплінк в 10G укомплектувавши комутатор картами HUTQ або XUTQ , відповідно HUTQ оснащена двома портом під змінний трансивер SFP + і двома портами під змінні трансивери SFP, відповідно XUTQ оснащена тільки двома портами під змінні трансивери SFP + з швидкістю передачі до 10 гігабіт.

Характеристики Значення
Технологія EPON, GPON
Кількість портів PON от 8 до 240 шт
Кількість портів SFP 1.25G 8 шт
Кількість портів SFP+ 10G 4 шт
Кількість портів ETHERNET ---
Кількість керованих портів CONSOLE 2 шт
Макс. швидкість передачі по портам PON (EPON) 1.25G
Макс. швидкість передачі по портам PON (GPON) 2.5G
Макс. швидкість передачі по портам SFP 1.25G
Макс. швидкість передачі по портам SFP+ 10G
Макс. швидкість передачі по портам ETHERNET ---
Живлення від мережі 48В
Розміри ---
Кількість блоків живлення ---
Гаряча заміна блоку живлення ---
Підтримка стандарту IEEE802.3ah
Веб інтерфейс Так
Telnet Так
SNMP Так
Надіслати відгук

Коментар

Captcha *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: OLT
ТехнологіяТехнологія: EPON, GPON, xPON, XG-PON, XGS-PON, EPON 10G, EPON/GPON, Живлення від 48В, 10G UPLINK