preloader

Корзина пуста

Spectra P444E+1AC

Spectra P444E+1AC

Бренд: SPECTRA SPECTRA SPECTRA

Код товару: LAN868840

Артикул: P444E+1AC Купити EPON GEPON OLT комутатор SPECTRA P444E + 1AC. В наявності і під замовлення. Опис, ціна, характеристики. Мережеве обладнання - магазин ECOLAN. 5.00 5 1
Вага: 6 кг.
ВідсутнійOLT комутатор SPECTRA призначений для будівництва пасивних оптичних комп'ютерних мереж за технологією EPON. Ця технологія дозволяє підключати до кожного EPON порту комутатора OLT по 64 абонентських терміналу EPON ONU. Таким чином до цього 4-х портовому комутатори можна підключити 256 абонентів.

OLT SPECTRA оснащена чотирма портами EPON, чотирма портами SFP для аплінка і чотирма мідними портами з швидкістю передачі даних 10/100/1000 Мбіт.с. На її лицьовій панелі розміщені світлодіодні індикатори кожного з портів, один індикатор завантаження ОС і один індикатор живлення. На задній частині розміщений штекер для підключення до мережі 220, сам же блок живлення розміщений всередині корпусу OLT і не має здатності гарячої заміни.

На бічній частині корпусу, за вентильованими отворами, розміщені вентилятори охолодження, всі вони управляються програмно і можуть бути налаштовані за вашим бажанням. Якщо комутатор варто в серверній де температура повітря охолоджена, все вентилятори можна відключити або чи ж виставити їм температурний поріг включення і відключення. Таким чином можна продовжити термін життя охолоджуючих вентиляторів.

Комутатор приймає різні типи ONU з різними процесорами і не вимагає для цього спеціальних налаштувань. Налаштовувати OLT можна як через командний рядок, так і за допомогою веб інтерфейсу.

В даній таблиці будуть описані основні функції і характеристики. Для більш детального ознайомлення з вашими потребами, ви можете звернутися до відділу технічної підтримки або до наших менеджерів.

Характеристики Значення
Технологія EPON, GEPON
Кількість портів PON 4 шт
Кількість портівSFP 4 шт
Кількість портівETHERNET 4 шт
Кількість керованих портів AUX 1 шт
Макс. швидкість передачі по портам PON 1.25G
Макс. швидкість передачі по портам SFP 1.25G
Макс. швидкість передачі по портам ETHERNET 10/100/1000 Мбіт.с
Живлення від мережі 220В
Кількість блоків живлення 1 шт
Гаряча заміна блоку живлення Ні
Підтримка стандарту IEEE802.3ah
Веб інтерфейс Так
Telnet Так
SNMP Так
- 19.02.2018
У этих ОЛТов уровень Layer 2 или Layer 3 ? SFP в комплекте или нужно докупать их отдельно?
1 5/ 5stars
Надіслати відгук

Коментар

Captcha *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: OLT
ТехнологіяТехнологія: EPON, Живленния від 220В, 1G UPLINK