preloader

Корзина пуста

Знято з виробництва
Spectra P222E+1AC

Spectra P222E+1AC

Рейтинг:
Бренд: SPECTRA SPECTRA SPECTRA

Код товару: LAN868848

Артикул: SP-P222E+1AC Купити EPON OLT комутатор SPECTRA P222E + 1AC (2 порту EPON, 2 порти SFP, 2 порти Ethernet). Опис, ціна, характеристики. Мережеве обладнання - магазин ECOLAN.
Вага: 4 кг.
ВідсутнійOLT комутатор SPECTRA призначений для будівництва пасивних оптичних комп'ютерних мереж за технологією EPON. Ця технологія дозволяє підключати до кожного EPON порту комутатора OLT по 64 абонентських терміналу EPON ONU. Таким чином до цього 2-х портовому комутатори можна підключити 128 абонентів.

OLT SPECTRA оснащена двома портами EPON, двома портами SFP для аплинка і двома мідними портами з швидкістю передачі даних 10/100/1000 Мбіт.с. На її лицьовій панелі розміщені світлодіодні індикатори кожного з портів, один індикатор завантаження ОС і один індикатор живлення. На задній частині розміщений штекер для підключення до мережі 220, сам же блок живлення розміщений всередині корпусу OLT і не має здатності гарячої заміни.

На бічній частині корпусу, за вентильованими отворами, розміщені вентилятори охолодження, всі вони управляються програмно і можуть бути налаштовані за вашим бажанням. Якщо комутатор варто в серверній де температура повітря охолоджена, все вентилятори можна відключити або чи ж виставити їм температурний поріг включення і відключення. Таким чином можна продовжити термін життя охолоджуючих вентиляторів.

Комутатор приймає різні типи ONU з різними процесорами і не вимагає для цього спеціальних налаштувань. Налаштовувати OLT можна як через командний рядок, так і за допомогою веб інтерфейсу.

В даній таблиці будуть описані основні функції і характеристики. Для більш детального ознайомлення з вашими потребами, ви можете звернутися до відділу технічної підтримки або до наших менеджерів.

Характеристики Значення
Технологія EPON, GEPON
Кількість портів PON 2 шт
Кількість портів SFP 2 шт
Кількість портів ETHERNET 2 шт
Кількість керованих портів AUX 1 шт
Макс. швидкість передачі по портам PON 1.25G
Макс. швидкість передачі по портам SFP 1.25G
Макс. швидкість передачі по портам ETHERNET 10/100/1000 Мбіт.с
Живлення від мережі 220В
Кількість блоків живлення 1 шт
Гаряча заміна блоку живлення Ні
Підтримка стандарту IEEE802.3ah
Веб ынтерфейс Так
Telnet Так
SNMP Так
Надіслати відгук

Коментар

Captcha *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: OLT
ТехнологіяТехнологія: Живленния від 220В, 1G UPLINK