preloader

Корзина пуста

Знято з виробництва
Spectra GPON ONU 1GE-Z

Spectra GPON ONU 1GE-Z

Рейтинг:
Бренд: SPECTRA SPECTRA SPECTRA

Код товару: LAN86103464

Артикул: SP-GPON-1GE-Z Купити абонентський термінал ONU GPON SPECTRA 1GE-Z. Сумісний з OLT HUAWEI, BDCOM, SPECTRA, ZTE, FIBERHOME. Опис, ціна. Мережеве обладнання - магазин ECOLAN.
Вага: 0.3 кг.
ВідсутнійНа даній сторінці представлена ​​абонентська ONU працює в середовищі технології GPON. Вона оснащена одним оптичним портом для з'єднання з комутатором OLT встановленим в ядрі мережі і одним локальним портом для з'єднання з домашнім маршрутизатором, комутатором або комп'ютером за допомогою кабелю Вита Пара.

Її переваги, це компактність, сумісність з різними брендами OLT комутаторів і стабільна і якісна робота. Розміри її корпусу всього 120 х 78 х 30 мм, це дозволить розмістити її в потрібному вам місці і залишити майже невидимою, не порушуючи інтер'єр в приміщенні.

На її лицьовій панелі розміщені п'ять світлодіодних індикаторів, SYS - індикатор завантаження операційної систем (колір: зелений), POWER - індикатор живлення (колір: зелений), LAN - індикатор локальної мережі (колір: зелений), PON - індикатор оптичної мережі (колір: зелений), LOSS - індикатор відсутності оптичної мережі (колір: червоний).

Сумісність ONU SPECTRA з різними брендами комутаторів OLT робить її універсальним абонентський обладнанням, вона цілком сумісна з BDCOM, ZTE, SPECTRA та іншими станціями ОЛП. Якщо ви сумніваєтеся в сумісності, радимо зателефонувати в наш відділ технічної підтримки або до наших менеджерів, де вас проконсультують і перевірять сумісність якщо це можливо.

Пропонуємо переглянути таблицю нижче, для ознайомлення з основними технічними характеристиками і функціями даної GPON ONU.

 

Характеристики Значення
Артикул SP-GPON-1GE-Z
Частота передачі 1310 нм
Частота прийому 1490 нм
Тип коннектора SC
Швидкість оптичного порту 1.25G
Швидкість локального порту 10/100/1000 Мбіт.с
Дальність передачі даних 20 км
Чутливість ~ -27 дБм
Тип оптичного трансивера SFF
Живлення 12V DC, хв. 0.5A
Споживана потужність 3 Вт
Тип штекера живлення NP-117A (5.5 x 2.5 мм)
Вага 0.13 кг
Технологія GPON
Тип процесора ZTE
Бездротовий зв'язок WIFI Ні
Підтримка DBA Так
Захист SHTORM Так
Захист LOOP DETECT Так
Веб інтерфейс Так
Функція PPPoE Так
Надіслати відгук

Коментар

Captcha *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: ONU
ТехнологіяТехнологія: GPON
Тип процесора ONUТип процесора ONU: ZTE