preloader

Корзина пуста

Знято з виробництва
SPECTRA EPON ONU 1GE-Z-SFF

SPECTRA EPON ONU 1GE-Z-SFF

Бренд: SPECTRA SPECTRA SPECTRA

Код товару: LAN86103586

Артикул: SP-EPON-1GE-Z-SFF Купити абонентський термінал ONU (EPON, GEPON) SPECTRA 1GE-Z-SFF. Опис, ціна, характеристики. В наявності і під замовлення. Мережеве обладнання - магазин ECOLAN. 5.00 5 1
Вага: 0.5 кг.

USD 2022-05-31 Ціна: 12.75 $ 0 $
PRODUCT_QTY_ALRT:


На даній сторінці представлена ​​абонентська ONU працює в середовищі технології EPON або як її ще називають GEPON. Вона оснащена одним оптичним портом для з'єднання з комутатором OLT встановленим в ядрі мережі і одним локальним портом для з'єднання з домашнім маршрутизатором, комутатором або комп'ютером за допомогою кабелю Вита Пара.

Її переваги, це компактність, сумісність з різними брендами OLT комутаторів і стабільна і якісна робота. Розміри її корпусу всього 120 х 78 х 30 мм, це дозволить розмістити її в потрібному вам місці і залишити майже невидимою, не порушуючи інтер'єр в приміщенні. Так само ще одним з переваг є тип оптичного модуля в даній моделі встановлений SFF трансивер, який значно краще ніж BOSA трансивери, за рахунок мінімальних загасання при з'єднанні ОНУ з оптичним коннектором.

На її лицьовій панелі розміщені п'ять світлодіодних індикаторів, SYS - індикатор завантаження операційної систем (колір: зелений), POWER - індикатор живлення (колір: зелений), LAN - індикатор локальної мережі (колір: зелений), PON - індикатор оптичної мережі (колір: зелений), LOSS - індикатор відсутності оптичної мережі (колір: червоний).

Сумісність ONU SPECTRA з різними брендами комутаторів OLT робить її універсальним абонентський обладнанням, вона цілком сумісна з BDCOM, ZTE, SPECTRA та іншими станціями ОЛП. Якщо ви сумніваєтеся в сумісності, радимо зателефонувати в наш відділ технічної підтримки або до наших менеджерів, де вас проконсультують і перевірять сумісність якщо це можливо.

Дана модель ОНУ оснащена оптичним модулем типу SFF, який значно перевищує за якістю і стабільності роботи такі дешеві варіанти як оптика BOSA, у якій втрати куди вище на відміну від SFF трансиверів.

Пропонуємо переглянути таблицю нижче, для ознайомлення з основними технічними характеристиками і функціями даної EPON ONU.

 

Характеристики Значення
Артикул SP-EPON-1GE-Z-SFF
Частота передачі 1310 нм
Частота прийому 1490 нм
Тип коннектора SC
Швидкість оптичного порту 1.25G
Швидкість локального порту 10/100/1000 Мбіт.с
Дальність передачі даних 20 км
Чутливість ~ -27 дБм
Тип оптичного трансивера SFF
Живлення 12V DC, мін. 0.5A
Споживана потужність 3 Вт
Тип штекера живлення NP-117A (5.5 x 2.5 мм)
Вага 0.13 кг
Технологія EPON, GEPON
Відповідність стандарту IEEE802.3ah
Тип процесора ZTE
Бездротовий зв'язок WIFI Ні
Підтримка DBA Так
Захист SHTORM Так
Захист LOOP DETECT Так
Веб інтерфейс Так
Функція PPPoE Так
- 27.09.2018
Працюють з BDCOM та ZTE, блоки живлення надійні.
1 5/ 5stars
Надіслати відгук

Коментар

Captcha *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: ONU
ТехнологіяТехнологія: EPON
Тип процесора ONUТип процесора ONU: ZTE