preloader

Корзина пуста

Знято з виробництва
Spectra EPON ONU 1GE-R

Spectra EPON ONU 1GE-R

Рейтинг:
Бренд: SPECTRA SPECTRA SPECTRA

Код товару: LAN86103131

Артикул: SP-EPON-1GE-R Купити абонентський термінал ONU (EPON, GEPON) SPECTRA 1GE сумісний з OLT HUAWEI, BDCOM, SPECTRA, ZTE, FIBERHOME. Опис, ціна. Мережеве обладнання - магазин ECOLAN.
Вага: 0.3 кг.
ВідсутнійНа даній сторінці представлена ​​абонентська ONU працює в середовищі технології EPON або як її ще називають GEPON. Вона оснащена одним оптичним портом для з'єднання з комутатором OLT встановленим в ядрі мережі і одним локальним портом для з'єднання з домашнім маршрутизатором, комутатором або комп'ютером за допомогою кабелю Вита Пара.

Її переваги, це компактність, сумісність з різними брендами OLT комутаторів і стабільна і якісна робота. Розміри її корпусу всього 120 х 78 х 30 мм, це дозволить розмістити її в потрібному вам місці і залишити майже невидимою, не порушуючи інтер'єр в приміщенні.

На її лицьовій панелі розміщені п'ять світлодіодних індикаторів, SYS - індикатор завантаження операційної систем (колір: зелений), POWER - індикатор живлення (колір: зелений), LAN - індикатор локальної мережі (колір: зелений), PON - індикатор оптичної мережі (колір: зелений), LOSS - індикатор відсутності оптичної мережі (колір: червоний).

Сумісність ONU SPECTRA з різними брендами комутаторів OLT робить її універсальним абонентський обладнанням, вона цілком сумісна з BDCOM, ZTE, SPECTRA та іншими станціями ОЛП. Якщо ви сумніваєтеся в сумісності, радимо зателефонувати в наш відділ технічної підтримки або до наших менеджерів, де вас проконсультують і перевірять сумісність якщо це можливо.

Пропонуємо переглянути таблицю нижче, для ознайомлення з основними технічними характеристиками і функціями даної EPON ONU.

 

Характеристики Значення
Артикул SP-EPON-1GE-R
Частота передачі 1310 нм
Частота прийому 1490 нм
Тип конектора SC
Швидкість оптичного порту 1.25G
Швидкість локального порту 10/100/1000 Мбіт.с
Дальність передачі даних 20 км
Чутливість ~ -27 дБм
Тип оптичного трансивера BOSA
Живлення 12V DC, мін. 0.5A
Споживана потужність 3 Вт
Тип штекера живлення NP-117A (5.5 x 2.5 мм)
Вага 0.13 кг
Технологія EPON, GEPON
Відповідність стандарту IEEE802.3ah
Тип процесора Realtek
Бездротовий зв'язок WIFI Ні
Підтримка DBA Так
Защита SHTORM Так
Защита LOOP DETECT Так
Веб інтерфейс Так
Функція PPPoE Ні
Надіслати відгук

Коментар

Captcha *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: ONU
ТехнологіяТехнологія: EPON
Тип процесора ONUТип процесора ONU: REALTEK