preloader

Корзина пуста

Huawei ESM-48100B1

Рейтинг:

Код товару: LAN1521052

Артикул: ESM-48100B1 Huawei ESM-48100B1 за доступними цінами, в наявності та на замовлення. Мережеве обладнання - ecolan.com.ua
Вага: 43 кг.
ВідсутнійHuawei представляє нову інтелектуальну одиницю енергозбереження – Huawei ESM-48100B1. Ця інноваційна система спроектована для взаємодії з телекомунікаційною енергетичною системою Huawei, забезпечуючи безліч інтелектуальних функцій та функцій протипожежного захисту. Також вона може підключатися до NetEco через інтернет-шлюз IoT для реалізації інтелектуальних функцій через хмарно-літієву взаємодію, максимізуючи цінність енергозбереження дома у клієнтів. Ця одиниця має адаптивність до різних напруг зарядки, швидкої зарядки і тривалий термін служби. Вона може бути прямо підключена паралельно до батарейних рядків свинцево-кислотних акумуляторів для їх повторного використання.

Інтелектуальний дизайн: виявлення, управління SOC&SOH, спрощене управління та самоврядування (SOH повинен використовуватися разом з ліцензією NetEco). Інтелектуальна взаємодія: з інтелектуальною енергетичною системою для реалізації функцій інтелектуального пікового згладжування, інтелектуального пікового уповільнення, інтелектуального підвищення напруги та інтелектуального гібридного використання. З інтелектуальною системою управління: реалізація інтелектуальних функцій хмарного пікового згладжування, хмарного пікового уповільнення, хмарного підвищення напруги та хмарного гібридного використання. Інтелектуальний антизлодійський дизайн: GPS, інтелектуальний програмний замок, блокування переміщення та звукова сигналізація. Дизайн високої надійності: інтегрований BMS дизайн, тривалий термін служби. Дизайн високої щільності: 100 ч всього з 3U заввишки.

Характеристики Значення
Тип батареї LiFePO4
Вихідна напруга 48В
Зарядна напруга 56.4В
Макс. зарядний/розрядний ліміт 4800Вт
Макс. кількість циклів 3500 циклів @ 0.5C, 85% DOD, 70% EOL, 35ºC
Ємність 100А
Вага 43 кг
Розміри 442×396×130 мм (Без вух кріплення)
Саморозряд Менше 5% після 90 днів простою
Роз'єми комунікацій CAN/RS485
Термін життя 15 років
Надіслати відгук

Коментар

Captcha *