preloader

Корзина пуста

HUAWEI HUAWEI EG8141A5

HUAWEI HUAWEI EG8141A5

Рейтинг:
Бренд: HUAWEI HUAWEI HUAWEI

Код товару: LAN86103763

Артикул: EG8141A5 Купити абонентський термінал ONU (GPON) HUAWEI EG8141A5. Опис, ціна, характеристики. Мережеве обладнання - магазин ECOLAN.
Відсутній
Кількість на складі: 0

840.00 грн. (по курсу Приват Банка на 05.12.19)
USD 2019-12-12 Ціна: 35 $ 0 $


Оптичний, клієнтський термінал HUAWEI EG8141A5 GPON ONU працює в середовищі технології GPON. Вона оснащена одним оптичним портом для з'єднання з комутатором OLT встановленим в ядрі мережі і одним локальним портом для з'єднання з домашнім маршрутизатором, комутатором або комп'ютером за допомогою кабелю Вита Пара. Її переваги, це компактність, стабільна, якісна і довголітня робота в парі з комутаторами OLT HUAWEI

Розміри її корпусу всього 0.3 х 15.2 х 10.5 см, це дозволить розмістити її в потрібному вам місці і залишити майже невидимою, не порушуючи інтер'єр в приміщенні. На її лицьовій панелі розміщені чотири світлодіодні індикатори, POWER - індикатор живлення (колір: зелений), LAN - індикатор локальної мережі (колір: зелений), PON - індикатор оптичної мережі (колір: зелений), LOSS - індикатор відсутності оптичної мережі (колір: червоний).

Пропонуємо переглянути таблицю нижче, для ознайомлення з основними технічними характеристиками і функціями даної GPON ONU.

Характеристики Значення
Артикул EG8141A5
Частота передачі 1310 нм
Частота прийому 1490 нм
Тип коннектора SC/UPC
Кількість портів 10/100 Мбіт / с 3
Кількість портів 10/100/1000 Мбіт / с 1
Дальність передачі даних 20 км
Чутливість ~ -27 дБм
Клас випромінювача B+
Швидкість передачі даних
1.244 Гбіт/с
Швидкість прийому даних
2.488 Гбіт/с
Живлення 12V DC, мін. 1A
Споживана потужність 7.15 Вт
Тип штекера живлення NP-117A (5.5 x 2.5 мм)
Вага 0.18 кг
Технологія GPON
Відповідність стандарту ITU-T G.984.2 CLASS B+
Розміри 0.3 х 15.2 х 10.5 см
Частота передачі даних по WIFI 2.4 ГГц
Індикатори POWER/PON/LOS/LAN/TEL/WLAN/WPS
Бездротовий зв'язок WIFI Так
Підтримка DBA Так
Захист SHTORM Так
Захист LOOP DETECT Так
Веб інтерфейс Так

 

Надіслати відгук

Коментар

CAPTCHA *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: ONU
ПредназначениеПредназначение: GPON
Беспроводная связьWIFI ONU: + WIFI (2.4 ГГц)