preloader

Корзина пуста

HUAWEI CSHF

HUAWEI CSHF

Рейтинг:
Бренд: HUAWEI HUAWEI HUAWEI

Код товару: LAN86105958

Артикул: CSHF Купити HUAWEI CSHF, GPON, 10G GPON XGS-PON N2a плату розширення для OLT комутатора HUAWEI MA5800x2, MA5800x7, MA5800x15, MA5800x17. В наявності і під замовлення. Опис, ціна, характеристики. Мережеве обладнання - магазин ECOLAN.
Вага: 2 кг.
Відсутній

USD 2021-05-20 Ціна: 3400 $ 0 $
PRODUCT_QTY_ALRT:


HUAWEI CSHF сервісна плата розширення для OLT модельного ряду MA5800

Плата розширення CGHF є нову лінійку контролерів мережі працює по технології XGS-PON, GPON (Combo) вона кординально відрізняється від її попередньої сестри GPHF. На її лицьовій панелі розміщені шістнадцять портів з змінними SFP+ трансіверами XGS-PON , GPON пропускна здатність яких 10 Гбіт/с на передачу і 10 Гбіт/с на прийом . Вона сумісна з комутатором HUAWEI MA5800x2, MA5800x7, MA5800x15, MA5800x17 . Сервісна плата розширення повністю укомплектован шістнадцятьма XGS-PON SFP+ трансиверами.

Технологія XG-PON, GPON (Combo) працює з розподілом 1: 256 -> XGS-PON, 1: 128 -> GPON, це означає що до кожного з портів даного контролера можна підключити 256 абонентських терміналу ONU в режимі XG-PON і 128 абонентських терміналу ONU в технології GPON. Всього плата здатна підключити до себе 4096 абонентських терміналів. Відзначимо той факт що її старі родичі як GPHF здатні були підключити на 1 порт не більше 128 абонентських терміналів.

Характеристики Значення
Кількість портів SFP + 16 шт
Кількість SFP + трансиверів 16 шт
Тип контролера XGS-PON & GPON (Combo)
Тип SFP трансіверов XFP
Тип лазера трансивера XGS-PON&GPON-OLT-Class C+
Дальність передачі даних 20 км
Тип конектора SFP SC
Тип оптичного волокна Single Mode
Макс. кількість MAC адрес 131072
Розміри 23.30 мм * 257.90 мм * 399.20 мм
Сумісність з OLT HUAWEI MA5800x2, MA5800x7, MA5800x15, MA5800x17
Потужність без навантаження 48 Вт
Потужність з макс. навантаженням 98 Вт
Робоча температура -40°C to +65°C

Характеристики XGS-PON

Характеристики Значення
Технологія XGS-PON
Швидкість передачі даних 9.953 Гбіт/с
Швидкість прийому даних 9.953/2.488 Гбіт/с
Робоча чистота передачі 1577 нм
Робоча частота прийому 1270 нм
Чутливість -29 дБм
Макс. реєстрація ONU на одному порту 256
Максимальна вихідна оптична потужність 8 дБм

Характеристики GPON

Характеристики Значення
Технологія GPON
Швидкість передачі даних 2.488 Гбіт / с
Швидкість прийому даних 1.244 Гбіт / с
Робоча чистота передачі 1490 нм
Робоча частота прийому 1310 нм
Чутливість -32 дБм
Макс. реєстрація ONU на одному порту 128
Максимальна вихідна оптична потужність 7 дБм
Надіслати відгук

Коментар

Captcha *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: Плата розширення для OLT
ТехнологіяТехнологія: GPON 10G
Характеристики лазера SFPХарактеристики лазера SFP: PR30 (EPON 10G)
Совместимость с OLTСовместимость с OLT: HW 5608T, HW 5683T, HW 5680T
Кількість портівКількість портів на платах: 8 портів