preloader

Корзина пуста

Знято з виробництва
BDCOM 1501D1 (EPON)

BDCOM 1501D1 (EPON)

Рейтинг:
Бренд: BDCOM BDCOM BDCOM

Код товару: LAN86103139

Артикул: 1501D1 Купити абонентський термінал ONU (EPON, GEPON) BDCOM P1501D1. Сумісний з OLT HUAWEI, BDCOM, SPECTRA, ZTE, FIBERHOME. Опис, ціна. Мережеве обладнання - магазин ECOLAN.
ВідсутнійПредставляємо абонентську ONU для роботи в середовищі технології EPON або як її ще називають GEPON. Вона оснащена одним оптичним портом для з'єднання з комутатором OLT встановленим в ядрі мережі і одним локальним портом для з'єднання з домашнім маршрутизатором, комутатором або комп'ютером за допомогою кабелю Вита Пара.

Її переваги, це сумісність з різними брендами OLT комутаторів і стабільна і якісна робота. Розміри її корпусу всього 120 х 90 х 30 мм, це дозволить розмістити її в потрібному вам місці або заховати в затишному місці.

На її лицьовій панелі розміщені п'ять світлодіодних індикаторів, SYS - індикатор завантаження операційної систем (колір: зелений), POWER - індикатор живлення (колір: зелений), LAN - індикатор локальної мережі (колір: зелений), PON - індикатор оптичної мережі (колір: зелений), LOSS - індикатор відсутності оптичної мережі (колір: червоний).

Сумісність ONU BDCOM з різними брендами комутаторів OLT робить її універсальним абонентський обладнанням, вона цілком сумісна з BDCOM, ZTE, SPECTRA та іншими станціями ОЛП. Якщо ви сумніваєтеся в сумісності, радимо зателефонувати в наш відділ технічної підтримки або до наших менеджерів, де вас проконсультують і перевірять сумісність якщо це можливо.

Пропонуємо переглянути таблицю нижче, для ознайомлення з основними технічними характеристиками і функціями даної EPON ONU.

 

Характеристики Значення
Частота передачі 1310 нм
Частота прийому 1490 нм
Тип конектора SC
Швидкість оптичного порту 1.25G
Швидкість локального порту 10/100/1000 Мбіт.с
Дальність передачі даних 20 км
Чутливість ~ -29 дБм
Живлення 12V DC, 1A
Споживана потужність 3 Вт
Тип штекера живлення NP-117A (5.5 x 2.5 мм)
Вага 0.13 кг
Технологія EPON, GEPON
Відповідність стандарту IEEE802.3ah
Тип процесора Cortina
Підтримка DBA Так
Захист SHTORM Так
Захист LOOP DETECT Так
Веб інтерфейс Так
Артикул 1501C1
Надіслати відгук

Коментар

Captcha *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: ONU
ТехнологіяТехнологія: EPON
Тип процесора ONUТип процесора ONU: ZTE