preloader

Корзина пуста

Хит продаж
ALCATEL LUCENT I-010G

ALCATEL LUCENT I-010G

Рейтинг:
Бренд: ALCATEL ALCATEL ALCATEL

Код товару: LAN86103466

Артикул: I-010G Купити абонентський термінал ONU GPON ALCATEL LUCENT I-010G. Опис, ціна, характеристики. В наявності і під замовлення. Мережеве обладнання - магазин ECOLAN.
Вага: 0.3 кг.
Кількість на складі: 2

412.80 грн. (по курсу Приват Банка на 05.12.19)
USD 2019-12-12 Ціна: 17.20 $ 0 $
PRODUCT_QTY_ALRT: 2


Характеристики Значення
Артикул  I-010G
Частота передачі 1310 нм
Частота прийому 1490 нм
Тип коннектора SC/UPC
Швидкість оптичного порту 1.25 Гбіт/с (US)/ 2.5 Гбіт/с (DS)
Швидкість локального порту 10/100/1000 Мбіт.с
Дальність передачі даних 20 км
Чутливість ~ -30 дБм
Клас випромінювача С+
Живлення 12V DC, хв. 0.5A
споживана потужність 3 Вт
Тип штекера живлення NP-117A (5.5 x 2.5 мм)
Вага 0.15 кг
Технологія GPON
Відповідність стандарту IEEE802.3ah
Тип процесора HUAWEI
Бездротовий зв'язок WIFI Ні
Підтримка DBA Так
Захист SHTORM Так
Захист LOOP DETECT Так
Веб інтерфейс Так

 

Надіслати відгук

Коментар

CAPTCHA *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: ONU
ПредназначениеПредназначение: GPON