preloader

Корзина пуста

Spectra P844ES+2AC

Spectra P844ES+2AC

Бренд: SPECTRA SPECTRA SPECTRA

Код товару: LAN8688120

Артикул: SP-P844ES+2AC Купити EPON OLT комутатор SPECTRA P844ES + 2AC (8 портів EPON, 8 портів SFP, 8 портів Ethernet). Опис, ціна, характеристики. Мережеве обладнання - магазин ECOLAN. 5.00 5 1
Вага: 7 кг.OLT комутатор SPECTRA призначений для будівництва пасивних оптичних комп'ютерних мереж за технологією EPON. Ця технологія дозволяє підключати до кожного EPON порту комутатора OLT по 64 абонентських терміналу EPON ONU. Таким чином до цього 8-ми портовому комутатори можна підключити 512 абонентів.

OLT SPECTRA оснащена восьми портами EPON, восьми портами SFP для аплинка і восьми мідними портами з швидкістю передачі даних 10/100/1000 Мбіт.с. Хочеться відзначити що чотири SFP порту з восьми, є портами SFP + з пропускною спроможністю в 10 гігабіт. Всі порти незалежні один від одного і не є COMBO портами, але при необхідності їх можна налаштувати як COMBO. На її лицьовій панелі розміщені світлодіодні індикатори кожного з портів, один індикатор завантаження ОС і один індикатор живлення. На задній частині розміщений два блоки живлення в щассі з можливістю гарячої заміни, що працюють від мережі 220.

На бічній частині корпусу, за вентильованими отворами, розміщені вентилятори охолодження, всі вони управляються програмно і можуть бути налаштовані за вашим бажанням. Якщо комутатор варто в серверній де температура повітря охолоджена, все вентилятори можна відключити або чи ж виставити їм температурний поріг включення і відключення. Таким чином можна продовжити термін життя охолоджуючих вентиляторів.

Комутатор приймає різні типи ONU з різними процесорами і не вимагає для цього спеціальних налаштувань. Налаштовувати OLT можна як через командний рядок, так і за допомогою веб інтерфейсу. Хочеться відзначити що всі порти на OLT повністю незалежні один від одного, тобто не є COMBO портами, а окремими і незалежними один від одного.

В даній таблиці будуть описані основні функції і характеристики. Для більш детального ознайомлення з вашими потребами, ви можете звернутися до відділу технічної підтримки або до наших менеджерів.

Характеристики Значення
Технологія EPON, GEPON
Кількість портів PON 8 шт
Кількість портів SFP 4 шт
Кількість портів SFP+ 4 шт
Кількість портів ETHERNET 8 шт
Кількість керованих портів AUX 1 шт
Макс. швидкість передачі по портам PON 1.25G
Макс. швидкість передачі по портам SFP 1.25G
Макс. швидкість передачі по портам SFP+ 10G
Макс. швидкість передачі по портам ETHERNET 10/100/1000 Мбіт.с
Живлення від мережі 220В
Кількість блоків живлення 2 шт
Гаряча заміна блоку живлення Так
Підтримка стандарту IEEE802.3ah
Веб інтерфейс Так
Telnet Так
SNMP Так
- 04.10.2018
Хорошая олт, купили уже 3 штуки на протяжении двух лет.
1 5/ 5stars
Надіслати відгук

Коментар

Captcha *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: OLT
ТехнологіяТехнологія: EPON, Живленния від 220В, 1G UPLINK, 10G UPLINK