preloader

Корзина пуста

HUAWEI HG8310M

HUAWEI HG8310M

Рейтинг:
Бренд: HUAWEI HUAWEI HUAWEI

Код товару: LAN86103465

Артикул: HG8310M Купити абонентський термінал ONU GPON HUAWEI HG8310M. Опис, ціна, характеристики. В наявності і під замовлення. Мережеве обладнання - магазин ECOLAN.
Відсутній
Кількість на складі: 0

399.13 грн. (по курсу Приват Банка на 06.12.19)
USD 2019-12-13 Ціна: 16.70 $ 0 $


Оптичний, клієнтський термінал HUAWEI HG8310M GPON ONU працює в середовищі технології GPON. Вона оснащена одним оптичним портом для з'єднання з комутатором OLT встановленим в ядрі мережі і одним локальним портом для з'єднання з домашнім маршрутизатором, комутатором або комп'ютером за допомогою кабелю Вита Пара.

Її переваги, це компактність, стабільна, якісна і довголітня робота в парі з комутаторами OLT HUAWEI. Розміри її корпусу всього 100 х 70 х 30 мм, це дозволить розмістити її в потрібному вам місці і залишити майже невидимою, не порушуючи інтер'єр в приміщенні.

На її лицьовій панелі розміщені чотири світлодіодні індикатори, POWER - індикатор живлення (колір: зелений), LAN - індикатор локальної мережі (колір: зелений), PON - індикатор оптичної мережі (колір: зелений), LOSS - індикатор відсутності оптичної мережі (колір: червоний).

Пропонуємо переглянути таблицю нижче, для ознайомлення з основними технічними характеристиками і функціями даної GPON ONU.

 

Характеристики Значення
Артикул HG8310M
Частота передачі 1310 нм
Частота прийому 1490 нм
Тип коннектора SC/UPC
Швидкість оптичного порту 1.25 Гбит/с (US)/ 2.5 Гбіт/с (DS)
Швидкість локального порту 10/100/1000 Мбіт.с
Дальність передачі даних 20 км
Чутливість ~ -30 дБм
Клас випромінювача С+
Живлення 12V DC, хв. 0.5A
Споживана потужність 3 Вт
Тип штекера живлення NP-117A (5.5 x 2.5 мм)
Вага 0.15 кг
Технологія GPON
Відповідністьстандарту IEEE802.3ah
Тип процесора HUAWEI
Бездротовий зв'язок WIFI Ні
Підтримка DBA Так
Захист SHTORM Так
Захист LOOP DETECT Так
Веб інтерфейс Так

 

Надіслати відгук

Коментар

CAPTCHA *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: ONU
ПредназначениеПредназначение: GPON
Характеристики лазера: C+ (GPON)