preloader

Корзина пуста

Huawei GPON OLT CLASS C+

Huawei GPON OLT CLASS C+

Рейтинг:
Бренд: HUAWEI HUAWEI HUAWEI

Код товару: LAN8695149

Артикул: 38J0-6537E-KC+ Купити оптичний трансивер SFP, модуль HUAWEI SFP GPON OLT CLASS C + потужність лазера до + 6 дБм. 38J0-6537E-KC +. Опис, ціна, характеристики, відгуки. Магазин ECOLAN.
ВідсутнійSFP оптичний трансивер HUAWEI GPON OLT CLASS C + створений для спільної роботи з оптичними лінійними комутаторами типу GPON. Дані трансивери дуже поширені і заробили хороший авторитет по всьому світу, кожен з трансиверів оснащений якісним випромінювачем, що дозволяє працювати довше, не втрачаючи при цьому потужність випромінювання тривалий час і не допускаючи при цьому просідання мережі.

Трансивери класу GPON здатні пропустити через себе не більше 128 клієнтських ONU терміналів в той час як технологія EPON дозволяє пропустити через себе всього лише 64 клієнтських терміналів. Так само хочеться відзначити що SFP трансивери класу GPON здатні працювати як трансивери EPON, одним словом їх можна з легкість використовувати в OLT комутаторах класу EPON.

SFP трансивери З + є другими з трьох за якістю і потужності випромінювача і чутливості. Посилення при якому працюють дані SFP коливається від +5 до +6 дБм з робочими частотами 1310 і 1490 нм, а швидкість прийому і передачі 2.5G / 1.25G. В основному ці трансивери використовують в технології GPON, проте вони так само сумісні з технологією EPON, але при цьому їх швидкість прийому і передачі даних будуть 1.25G. Сумісні з OLT комутаторами BDCOM, ZTE, HUAWEI, SPECTRA, FIBERHOME, V-SOLUTION і ін.

 

Характеристики Значення
Частота передачі 1490 нм
Частота прийому 1310 нм
Тип конектора SC
Швидкість передачі і прийому даних 2.5G/1.25G
Дальність передачі даних 20 км
Потужність лазера ~ +6 дБм
Чутливість ~ -30 дБм
Технологія GPON
Тип посилення С+
Артикул 38J0-6537E-KC+
Надіслати відгук

Коментар

Captcha *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: SFP OLT
ТехнологіяТехнологія: GPON
Характеристики лазера SFPХарактеристики лазера SFP: C+ (GPON)