preloader

Корзина пуста

HUAWEI CGID N2a

Рейтинг:
Бренд: HUAWEI HUAWEI HUAWEI

Код товару: LAN86105961

Артикул: CGID Купити HUAWEI CGID, GPON, 10G GPON XG-PON N2a плату розширення для OLT комутатора HUAWEI MA5800x2, MA5800x7, MA5800x15, MA5800x17. В наявності і під замовлення. Опис, ціна, характеристики. Мережеве обладнання - магазин ECOLAN.
Вага: 2 кг.
Відсутній

USD 2021-06-24 Ціна: 1500 $ 0 $
PRODUCT_QTY_ALRT:


HUAWEI CGHF сервісна плата розширення для OLT модельного ряду MA5800

Плата розширення CGID є нову лінійку контролерів мережі працює по технології XG-PON, GPON (Combo) вона кординально відрізняється від її попередньої сестри GPBD. На її лицьовій панелі розміщені вісім портів з змінними SFP+ трансіверами XG-PON , GPON пропускна здатність яких 10 Гбіт/с на передачу і 2.488 Гбіт/с на прийом . Вона сумісна з комутатором HUAWEI MA5800x2, MA5800x7, MA5800x15, MA5800x17 . Сервісна плата розширення повністю укомплектована вісьми SFP+ N2a трансіверами .

Технологія XG-PON, GPON (Combo) працює з розподілом 1: 256 -> XG-PON, 1: 128 -> GPON, це означає що до кожного з портів даного контролера можна підключити 256 абонентських терміналу ONU в режимі XG-PON і 128 абонентських терміналу ONU в технології GPON. Всього плата здатна підключити до себе 4096 абонентських терміналів. Відзначимо той факт що її старі родичі як GPBD здатні були підключити на 1 порт не більше 128 абонентських терміналів.

Характеристики Значення
Кількість портів SFP + 8 шт
Кількість SFP + трансиверів 8 шт
Тип контролера XG-PON & GPON (Combo)
Тип SFP трансіверов XFP
Тип лазера трансивера XGPON&GPON-OLT-N2a
Дальність передачі даних 20 км
Тип конектора SFP SC
Тип оптичного волокна Single Mode
Макс. кількість MAC адрес 131072
Розміри 23.30 мм * 257.90 мм * 399.20 мм
Сумісність з OLT HUAWEI MA5800x2, MA5800x7, MA5800x15, MA5800x17
Потужність без навантаження 48 Вт
Потужність з макс. навантаженням 106 Вт
Робоча температура -40°C to +65°C

 Характеристики XG-PON

Характеристики Значення
Технологія XG-PON
Швидкість передачі даних 9.953 Гбіт/с
Швидкість прийому даних 2.488 Гбіт/с
Робоча чистота передачі 1577 нм
Робоча частота прийому 1270 нм
Чутливість -29.5 дБм
Макс. реєстрація ONU на одному порту 256
Максимальна вихідна оптична потужність 8 дБм

Характеристики GPON

Характеристики Значення
Технологія GPON
Швидкість передачі даних 2.488 Гбіт / с
Швидкість прийому даних 1.244 Гбіт / с
Робоча чистота передачі 1490 нм
Робоча частота прийому 1310 нм
Чутливість -32 дБм
Макс. реєстрація ONU на одному порту 128
Максимальна вихідна оптична потужність 7 дБм
Надіслати відгук

Коментар

Captcha *
EPON/GPON
Тип оборудованияТип оборудования: Плата розширення для OLT
ТехнологіяТехнологія: GPON 10G
Характеристики лазера SFPХарактеристики лазера SFP: PR30 (EPON 10G)
Совместимость с OLTСовместимость с OLT: HW 5608T, HW 5683T, HW 5680T
Кількість портівКількість портів на платах: 8 портів